Головна » Протидія булінгу

Протидія булінгу

Лист Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 №19-790 «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу»

Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)" від 18 грудня 2018 року №2657-VIII

План заходів ЗЗСО І – ІІ ст. с. Косанове щодо попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу на 2021-2022 н.р.

 

План заходів ЗЗСО І – ІІ ст. с. Косанове щодо попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу на 2022-2023 н.р.

 

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в навчальному закладі

Порядок реагування на доведені випадки булінгу

 

Телефони довіри

Інформація

Булінг у школі: як діяти вчителям та батькам

Інформаційні матеріали Щодо Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації і сексуального насильства та Всеукраїнської акції«16 днів проти насильства»

 
1. Серія із 6-ти навчальних відеоуроків для батьків та дорослих, які працюють з дітьми та для дітей «Батьківство в епоху цифрових технологій»:
1) Захист дітей онлайн;
2) Сексуальний шантаж;
3) Секстинг;
4) Секс-чатинг;
5) Грумінг;
6) Зображення сексуального характеру, що використовуються для помсти.

2. Відеоролик«Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань в спорті. 

3. Відеоролик «Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей в колі довіри. 

4. Буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді. 

Всі вищевказані та інші матеріали Проекту «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» доступні на сайті Міністерства освіти і науки України та Офісу Ради Європи за посиланням в розділі «Підвищення обізнаності та запобігання».