Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

"Масляна"

Велике значення для утвердження національної самосвідомості українців мають народні звичаї, обряди,традиції святкування, які були невід'ємною частиною повсякденного життя і стали засобом збереження української ідентичності. Українська земля багата національними звичаями і традиціями. Одні з них канули в небуття, а інші живуть і понині. Вони не дають людям забувати історію свого народу. 

От і сьогодні у нашій школі учні 4 класу з класним керівником Слюсаренко Лідією Федорівною показали як святкували свято Масляної у нас в Україні. . Це -  одне з найулюбленіших і найвеселіших  свят ще з часів Київської Русі. Масляну здавна відзначають перед Великоднім постом і триває вона  7 днів.  Учні відтворили цікаві українські традиції цього свята. Дійство видалося колоритним та різнобарвним. Діти розповідали вірші, співали пісні і проводили різноманітні конкурси.
За повір'ям, чим яскравіше та цікавіше прожити масляний тиждень, тим щасливішим і багатшим буде рік,  наше свято пройшло у нас яскраво, тому будемо сподіватися, що цей рік буде щасливим і настане мир в нашій Україні.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

15.03.2024 | Aдмін
Повернутись назад