Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Учні та вчителі нашої школи приєдналися до 7-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який у всьому світі проходить  із 17 по 23 травня 2021  за ініціативою ООН по всьому світу. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Тому з 13 по 17 листопада в нашій школі було проведено тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!Класними керівниками були проведені бесіди"Правила безпечного руху.Я пішохід" , "Безпека дорожнього руху - це життя", "Правила дорожнього руху", вікторини "У Світлофора Світлофоровича" , перегляди мультиплікаційних фільмів"Уроки тітоньки Сови.Школа вуличних наук" ,конкурс малюнків "Дитинству - безпечні дороги".
 
Наші учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху. 

Продовження тексту новини

20.11.2023 | Aдмін
Повернутись назад