Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Перше вересня 2023

Урочисто та з патріотичним настроєм  пройшло свято Першого дзвоника в нашій школі, яка гостинно відкрила двері для своїх учнів, зокрема, для маленьких першокласників.

Це вони - першокласники сьогодні вперше стоять схвильовано дивлячись допитливими очима, старанно розповідають вірші та співають пісні про школу. Саме вони створили насправді особливу атмосферу свята, адже для них це не просто свято, а свято величне, неповторне, казкове. Цього року нашу шкільну родину поповнили 5 учнів.
    Учнів школи, вчителів та гостей привітала зі святом, яке об'єднує всі покоління, директор школи Ніна Леонідівна Буханенко та побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів, а також вручила першокласникам подарунки від голови Кунківської ТГ Безбаха В.В.
 
 
 
 
 
     Привітала учнів, батьків та педагогів зі святом голова профспілки ПСП «Мрія» Людмила Волос, яка побажала всім успіхів, терпіння, натхнення в новому навчальному році та подарувала першокласникам пам’ятні подарунки від Салтана М.П.
     І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший дзвоник, який покликав школярів на перший урок хвилюючим акордом у виконанні учениць 9 класу Ткаченко Дар’ї, Сіручки Оксана та учениці 1 класу Опанасюк Ангеліни.
   Перший урок був спрямований на вшанування памʼяті наших захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. 
     Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, батьків – гордістю за своїх дітей.
12.09.2023 | Aдмін
Повернутись назад