Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Тиждень дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти.
Із 15 до 21 листопада 2021 року відбуватиметься другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху в якому прийняла участь і наша школа.
В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів. 
У 1 класі відбулася година спілкування «Урок єдності – Безпечна країна», в рамках якого вивчалися дорожні знаки, було проговорено необхідність дотримання правил поведінки на дорозі.
 
Учнівське самоврядування з учнями початкової школи провели цікаву вікторину на знання дорожніх знаків. Малюки із задоволенням складали пазли і виконували завдання, відшукуючи правильні відповіді на знання правил дорожнього руху і правильної поведінки пішоходів.
Здобувачі освіти 1-4 класів брали участь у шкільній виставці малюнків «Правила дорожнього руху важливі для кожного». Класоводи проводили ігри та квести на свіжому повітрі, метою яких було закріплення та відпрацювання правил дорожнього руху.
 
 
 
 
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
20.11.2021 | Aдмін
Повернутись назад