Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

В центрі Всесвіту - дитина

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято–Міжнародний день захисту дітей. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

З нагоди такого дня, учні нашої школи взяли участь у спортивних змаганнях серед 5-9 класів "Спорт-це здоров'я". Участь приймало  2 команди"Круті каченята" та "Смішарики". Учасники з великим задоволенням брали участь у різних естафетах, а в кінці отримали солодку винагороду. Для учнів 1-4 класів проводилися різноманітні конкурси, після свята діти частували домашньою випічкою. У фойє школи було оформлено книжкову виставку "У центрі Всесвіту - дитина", де тіти мали змогу ознайомитися із найрізноманітною дитячою літературою.
 
 
 
 
 
 
Також діти не залишилися без солодкого сюрпризу від нашого спонсора, директора ПСП "Мрія" Салтана М.П.
 Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.
01.06.2021 | Aдмін
Повернутись назад