Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Вишиванка - код нашої нації

Калина червоніє на столі,

А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

 

20 травня у нашій школі пройшов традиційний флешмоб до Дня вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

У вишиванці прийшли не лише учні, а й вчителі та персонал школи. Всі дружньою командою взяли участь у фотофлешмобі "Одягни вишиванку країно моя".
 
 
 
 
 
День вишиванки - це нове народне свято, покликане до сприяння єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.
20.05.2021 | Aдмін
Повернутись назад