Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Слово про війну

У нашій школі відзначили День пам'яті та примирення та 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні долучилися до флешмобу "Ми пам’ятаємо", виготовивши власними руками листівки пам'яті. Також у школі відбулися години спілкування під гаслом «Ніколи знову!», на яких висвітлені події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за ті роки.

Бібліотекар Гаврилишина О. М. оформила тематичну виставку, де учні мали змогу ознайомитися з деталями тих страшних днів.

На кладовищі діти поклали квіти до Братської могили 74 воїнам, які загинули у роки Другої Світової війни. Біля пам'ятника героя Радянського Союзу Гулєватому Т. Я. відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь учні, вчителі школи,  староста Носовецького старостинського округу Цимбал В. В., голова ПСП "Мрія" Салтан М. П. 

 
 
 
 
 
Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.
08.05.2021 | Aдмін
Повернутись назад