Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Земля - наш дім

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її! 22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі! 
Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Тому учні нашої школи зібрались на екологічний квест “Доля планети в наших руках!”, щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час гри команди виконували поставлені завдання та гідно проходили кожну екологічну станцію. Учні показали свою кмітливість, спритінсть, швидкість, бажання перемагати та працювати разом.
 
 
 
 
 
Учні 2 класу ( класний керівник Подолян Т.О.) провели і створили свій  проект зі збереження навколишнього середовища.
 
 
 
 
 
 
Давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній. Не забувайте, що наша доля – це доля нашої рідної Землі і вона у наших руках! 
 
22.04.2021 | Aдмін
Повернутись назад