Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Методична робота на канікулах

15 березня 2021 року розпочалися передчасно весняні шкільні канікули. Та тільки не для вчителів. Хоч і немає галасливих дітей, не кличе  дзвоник на урок та вчителі поспішають на роботу у  школу. Для них канікули – це час  заповнення класних журналів,  підведення проміжних підсумків,  планування на  майбутнє та робота методичних об’єднань.

Засідання  шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, суспільно-гуманітарного цикулу та класних керівників проведено відповідно до планів роботи. Сплановано роботу засідань по різному.

Початківці – розглядали питання медіаосвіти  та нестандартні уроки  як засіб  розвитку креативності учнів.

Вчителі суспільно-гуманітарного циклу  розпочали  роботу з ділової гри – тренінгу «Жив був педагог», мета якого підвищити  грамотність   педагогів  з питань збереження та зміцнення їхнього професійного здоров’я; оволодіти  навичками саморегуляції та релаксації, вмінню  долати наслідки стресових ситуацій, підвищити емоційний настрій та багато інших питань. 

На методичному об'єданні класних керівників розглядали тему "Формування в учнів культури поведінки та спілкування, навчання їх способів розв'язання конфліктів.". Ролова МО провела практикум для класних керівників щодо визначення способу розв'язання конфліктних ситуацій в класних колективах.

 

 

22.03.2021 | Aдмін
Повернутись назад