Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Останній дзвоник!

31-го травня у нашій школі відбулася урочиста лінійка, на якій пролунав останній у цьому навчальному році дзвінок.
 
 
Традиційно на початку лінійки директор школи Буханенко Н.Л. привітала всіх зі святом і за гарною традицією тут було нагороджено кращих вихованців - переможців різних змагань та конкурсів подяками та грамотами. Ніхто з учнів не був забутий, кожен успіх у навчанні, конкурсах, дисципліні був відмічений.
 
 
 
 
Прозвучали слова привітання і від наших гостей  в.о. обов'язки старости Носовецького старостинського округу Лівандовської В.О.  та голови профспілки ПСП "Мрія" Волос Л.В.
 
І, як завжди, героями свята були випускники. Незвичайно тихі, гарні і такі рідні стояли вони перед шкільним строєм і , ховаючи сльози сум і безпорадність і біль розлуки, говорили свої прощальні слова подяки вчителям і всім працівникам школи які стільки праці, терпіння і доброти вклали в їхні душі, тіла і серця.  Учні співали пісні про шкільне життя, розповідали вірші. 
 
 
Пролунав Останній дзвоник і навчання закінчилося. А для всіх інших останній дзвоник – це початок відпочинку, мета якого – набратися сил й енергії на подальше навчання й творчий поступ, чого і бажаємо усім учням та вчителям!
 
31.05.2019 | Aдмін
Повернутись назад