Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Тиждень інформатики

 Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики.  Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя, підвищує рівень знань учнів з інформатики, розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість, виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

В рамках тижня було проведено:
 
Конкурс  для учнів 5-го  класу  «Юні Інформатики»
   Інтелектуальна гра для учнів 6-7-х класів «Інформатематикус»
  Учні початкової школи на уроках інформатики переглянули презентацію про історію розвитку комп’ютерної техніки «Історія речей. Персональний комп’ютер» та взяли участь у конкурсі малюнка «Я і комп’ютер».
Учні 6-го класу  змагалися за звання «Володаря клавіатури».
 Учні 9 класу взяли участь у турнірі «Кращий знавець Word», 
Велику зацікавленість учнів 4-9 класів викликали заходи «Аукціон балів",  «Весела перерва»» та «Веб-квест», на яких можна було отримати бонусні бали з інформатики. Учні щоденно шукали відповідь на непрості «Запитання дня» та отримували нові знання із різних областей сфери комп’ютерних наук. 
 
Протягом тижня учні також мали змогу ознайомитися з цікавими знахідками та винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій завдяки виставці стінгазет та інформаційних бюлетенів «Чи знаєте ви, що…». Це сприяло розвитку вмінь самостійно шукати інформацію та працювати у групі.
 
Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. 
13.04.2019 | Aдмін
Повернутись назад