Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Зупинимо булінг разом!

     На виконання листів Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 №1/9-790 "Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству і булінгу",  від 29.01.2019 №1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 №2657-VIII ",  з метою запровадження комплексного підходу у сфері запобігання і протидії проявам булінгу у школі проведено ряд заходів з учасниками освітнього процесу (педагогічними працівниками, учнями та батьками).

     Метою заходів було  ознайомити  учителів, учнів та їх батьків  із законодавчими документами з питань булінгу ,з поняттям, формами та структурою булінгу; несенням  відповідальністі за вчинення булінгу. 

     З учнями початкових класів у середу  було проведено  годину спілкування «Вчимося жити добрими людьми», а з учнями 5-9 класів інформаційну годину «Кібербулінг та засоби його подолання». Зазначені заходи сприяли  попередженню проявів булінгу в учнівському середовищі, розвитку вміння шукати шляхи виходу зі складної ситуації, формуванню навиків відповідальної та безпечної поведінки 

      Проведено  анкетування  учнів на тему: «Насильство та його прояви в учнівському середовищі», питання булінгу розглядається на класних батьківських зборах. Інформаційні матеріали щодо булінгу розміщені на стенді в коридорі школи.

 

 

      

 

26.02.2019 | Aдмін
Повернутись назад