Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

   Тридцять років  тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  До цього дня в  класах пройшли години спілкування з переглядом відео матеріалів. Відбулася лінійка пам'яті «Крізь пекло афганської війни» , А перегляд художнього фільму «Дорогами пройденої війни» допоміг школярам відчути переживання та біль матерів солдатів-афганців. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-афганців хвилиною мовчання.
 
 
Для нас важливо пам’ятати про всі історичні віхи і робити висновки. Мирне небо, щасливе майбутнє ось ті життєві орієнтири до яких ми повинні прагнути.
17.02.2019 | Aдмін
Повернутись назад