Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Світле свято Воскресіння

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.
Тож  саме з метою ознайомити  учнів з народними традиціями та святами через фольклор та народознавство; виховувати почуття причетності до прадавньої культури нашого народу  учні 3 класу разом з класним керівником Максімовою Т.І.  провели виховний захід «Світле свято Воскресіння».
На свято завітали не тільки вчителі й учні, але й батьки.Учасники дійства з невимовною щирістю намагалася донести до присутніх величність і особливе значення Великодня.
 
Найперше учні оповідали   про Вербну неділю, про те, звідки з’явилася в нас традиція освячувати гілочки верби. Потім пригадали про традиції та повір’я українців, що стосуються  кожного дня останнього тижня перед Великоднем, наводились цікаві факти про свято, історію походження української писанки, значення основних ліній, візерунків  та кольорів.  Школярі вміло декламували  вірші, розповідали легенди про Великдень та  традиції, пов’язані з цим святом, весело та дзвінко виконували Великодні пісн.  Цікавою була й інсценівка «Великодній кошик".
 
 
 
 
 
Задоволення та позитиву від побаченого присутнім точно вистачить на усю весну!!!Шанувати звичаї свого народу – це значить бути справжнім патріотом своєї країни.
 
10.04.2018 | Aдмін
Повернутись назад