Головна » Новини

Новини

Коротко про події в школі та за її межами.

Трагічний, величний і вічний Василь Стус

«Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки-вік»  – ці слова, наче заповідь, стали життєвим кредо кожного свідомого українця. Подільська земля, така щедра й плідна на таланти, подарувала Україні генія незламного духу, поборника волі й правди, – Василя Семеновича Стуса.

6 січня 2018 року легендарному українському поету і борцю за права людини Василю Стусу виповнилося б 80 років. Уродженець Гайсинщини  він більшу частину свого життя прожив на Донеччині. 16 січня у СЗШ І - ІІ ст. с. Косанове  відзначали ушануванням пам’яті новітнього Кобзаря та його творчої спадщини до 80-річчя з дня народження визначного поета 
 
Педагогом-оргнізатором та учнями 9 класу було організовано усний журнал "Трагічний, величний і вічний Василь Стус".  Школярам розповіли  про трагічну долю славетного українця та його життєві принципи. Учні 9 класу зачитали відомі вірші поета-земляка. Також переглянули уривок з фільму "Василь Стус. Феномен "Суток" та мали можливість прослухати запис вірша  "Осліпле листя відчувало яр...",  який читає  сам поет.
 
16.01.2018 | Aдмін
Повернутись назад